Overview

Pealinn: Ankara
Valuuta: Türgi liir
Keel: türgi
Lend Tallinnast: ~ 4 tundi

Türgi (tur. Türkiye) on riik Lähis-Idas Aasia edelaosas. Seda pesevad Musta, Vahemere, Egeuse ja Marmara mered. Täna on Türgi meie turistide jaoks ehk kõige populaarsem suvine sihtkoht. Paradiis kõikehõlmavatele armastajatele, õrn soe meri, laitmatu Türgi teenusega luksushotellid, mis on kuulsad üle kogu maailma.
Türgi kui turismisihtkoha peamised eelised on kahtlemata rannapuhkus, suurepärane kliima, rikkalik ajalugu, mitmekülgne aktiivne meelelahutus ning kõik muu lastega peredele.

Kuurordid
Kõige populaarsemad Vahemere kuurordid on Antalya, Alanya, Belek, Kemer, Side. Egeuse mere rannikul – Bodrum, Marmaris, Izmir, Kusadasi ja Fethiye.

Rannad
Türgis on randu igale maitsele: liivane (näiteks Belek ja Side), veeris (Egeuse meri), kivine (paljud Antalyas ja Kemeris), metsikud ja tsiviliseeritud (veetegevuste, restoranide ja baaridega kaldal). Paljudele neist on omistatud sinine lipp, mis räägib nende puhtusest ja hästi arenenud infrastruktuurist.

Kliima
Türgi on rikas mitmesuguste kliimavööndite poolest. Valdavalt valitseb parasvöötme ja subtroopiline kliima. Soe ja päikeseline ilm on Vahemere rannikul olnud veebruari keskpaigast. Juuni keskmine temperatuur on + 25 … + 28 kraadi, jaanuaris + 7 … + 10. Vahemere rannikul algab ujumishooaeg aprillis ja lõpeb oktoobris, Egeuse merel veidi hiljem – juunis. Suvekuudel Marmara ja Musta mere rannikul (juuni-august) ei ületa veetemperatuur tavaliselt + 21 … 24 ° C.

Hotellid
Hotellifond on ulatuslik, turistid saavad ööbida erineva tärniga hotellides. Hotelli omanikud täiustavad oma teenuseid pidevalt, pakkudes paaridele spetsiaalseid pakette, perepuhkusi, erimenüüd, rikkalikku meelelahutusprogrammi, maailmatähtede kontserte ja laia valikut ekskursioone. Enamik hotelle töötab kõik hinna sees. Hotelli infrastruktuur on väga arenenud. Paljudel hotellidel on oma rannad, lamamistoolid ja päikesevarjud on tasuta. Paljud rannakuurortide hotellid tegutsevad kõik hinnas, mis on turistide seas nii populaarne. Suure valiku roogadega Rootsi lauad ootavad hotelli territooriumil ja ei jäta teid kindlasti nälga. Tavaliselt on selliseid hotelle kasulikum broneerida pakettreisi raames.
Hotellid reeglina ei sulgu talveks ja võtavad jätkuvalt vastu külalisi, kelle käsutuses on kogu infrastruktuur – muidugi, välja arvatud rannad ja välibasseinid.

Explore

SUVI 2021
Soodsad pakkumised Türki 14-28.10.21!
7 days100
Antalya, Turkey
510
Avastage
SUVI 2021
Türki koolivaheajaks
7 days100
Antalya, Turkey
582
Avastage
SPOSUVI 2022
SUVI 2022 Antalya, Türgi - 7 ööd
7 days100
5
Antalya, Turkey
445
Avastage
SUVI 2021
Antalya, Türgi - 14 ööd
14 days100
5
Antalya, Turkey
559
Avastage
10 days100
6
Antalya, Turkey
335
Avastage

Login

Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in

Address

184 Mayfield St. Hopewell
Junction, NY 12533

Phone

Email