Reisikindlustus

Reisikindlustus on muretu puhkuse oluline osa. Et ootamatutes olukordades lisakulutusi vältida, soovitame alati koos reisiga osta ka reisitõrkekindlustus.Reisikindlustus annab sulle kindlustunde ja kaitseb ettenägematute kulutuste eest, kui peaks mõni ebameeldiv õnnetusjuhtum juhtuma. Näiteks võib väga kulukaks kujuneda välisriigis haigestumine või õnnetusjuhtumisse sattumine.

Milleks on tarvis reisikindlustust?

Reisikindlustus katab kulud, mis on seotud nii ootamatute tervisehädade kui ka paljude muude ebameeldivustega kodust eemal. Mitmetesse riikidesse sõitmisel on tervisekindlustus kohustuslik, kuid ka mujale reisides on arukas kindlustus siiski sõlmida – see võib säästa suurtest väljaminekutest. 

Tervisekindlustus katab järgmised ootamatu haigestumise või õnnetusjuhtumiga seotud kulud:

  • kiirabi-, haigla- ja ravikulud ning ravimite maksumuse; 

  • haige kodumaale tagasitoimetamise kulud; 

  • kindlustatut saatva isiku majutus- ja elamiskulud; 

  • surmajuhtumi korral matusekulud välismaal või põrmu tagasitoimetamise Eestisse.


Lisaks tervisekindlustusele on võimalik valida reisitõrke kindlustus, mis hüvitab reisi ärajäämisest, katkemisest ning reisile või transiitlennule hilinemisest tingitud lisakulud.  Reisitõrget saab vormistada vaid 5 päeva peale broneeringu vormistamist!

BTA Reisikindlustus tingimused

BALTA Reisikindlustus tingimused

Login

TOP

pakkumised

parima hinnaga

Kontakt andmed

Kommentaar

siin saad määrata, kuhu soovid minna, millal ja mis ajaks, kui palju inimesi reisi plaanib, anda märku oma erisoovidest või esitada muu küsimuse

Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in

Address

184 Mayfield St. Hopewell
Junction, NY 12533

Phone

Email