Overview

Pealinn: Tuneesia
Valuuta: Tuneesia dinaar
Keel: araabia
Lend Tallinnast: ~ 5 tundi

Tuneesia on Põhja-Aafrikas asuv ja Vahemere poolt pestud riik, mis on üks rannapuhkuse jaoks kõige atraktiivsemaid riike. Soe, rahulik ja puhas meri, kaunid liivarannad, pehme Vahemere kliima, laitmatu teenindusega kaasaegsed hotellid, paljud loodus- ja ajaloolised mälestusmärgid ning muidugi suurepärane rahvusköök – see kõik muudab teie Tuneesias viibimise unustamatuks! Lisaks on Tuneesia suurepärane alternatiiv Türgile ja Egiptusele. See riik on turistidele võrdselt atraktiivne – ranniku lähedal on suurepärase teenindusega hotelle, spaahotellid ja iidsete linnade majesteetlikud varemed. Selle kõige juures ei jää Tuneesia kuurordid teenindustaseme poolest alla Euroopa omadele.

Kuurordid
Riigi suurim kuurortpiirkond on Djerba saar, kuhu on koondunud umbes üle 30% riigi rannahotellidest, teisel kohal on Sousse kuurort, kolmandal Hammamet ning hinnangus viimasel kohal Skanes.

Rannad
Tuneesia peamine rikkus on Vahemere maalilised rannad. Tuneesia rannad on tõesti imelised – puhas, peen liiv, laia rannariba ja õrna laskumisega vette. Tuneesia rannajoon on ligi 1200 km pikk, millest enam kui 800 km asub riigi peamise idaranniku suurepärasel rannaribal.

Kliima
Tuneesias saab lõõgastuda aastaringselt.
Kliima on vahemereline ja soojade talvedega. Parim aeg riigi külastamiseks on september-november ja märts-juuni.

Hotellid
Tuneesia 4 ja 5 tärni hotellid, mis võtavad külalisi vastu “Kõik hinnas”, asuvad tavaliselt esimesel real. Samuti on olemas demokraatlikumad võimalused, näiteks ainult hommikusöögiga. Hotelli alad on suured ja rohelised. Suured laiad rannad, puhas valge liiv. Enamik hotelle asub otse rannikul, välja arvatud linnahotellid ja mõned hotellid mainekates turismikeskustes.

Explore

SPOSUVI 2024
Enfidha, Tuneesia - 7 ööd
7 days100
6
Enfidha, Тунис
625
Avastage

Login

TOP

pakkumised

parima hinnaga

Kontakt andmed

Kommentaar

siin saad määrata, kuhu soovid minna, millal ja mis ajaks, kui palju inimesi reisi plaanib, anda märku oma erisoovidest või esitada muu küsimuse

Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in

Address

184 Mayfield St. Hopewell
Junction, NY 12533

Phone

Email