Overview

Kanaari saared on maaliline saarestik Atlandi ookeanis, ideaalse kliimaga rohelusse uputatud igavese kevade saared, smaragdiorud, omapärased kivid ja luksuslikud liivarannad. See on meie turistide jaoks üks populaarsemaid talvesihtkohti.
See koosneb seitsmest suurest saarest: El Hierro, La Gomera, La Palma ja Tenerife, mis moodustab Santa Cruz de Tenerife provintsi; Fuerteventura, Gran Ganaria ja Lanzarote, mis moodustavad Las Palmase provintsi.

Kapital
Pealinna funktsioonid on jaotatud kahe peamise linna vahel: Las Palmas de Gran Canaria ja Santa Cruz de Tenerife;

Turism
Kanaari saarte ainulaadsed loodusolud meelitavad igal aastal miljoneid turiste, kes põgenevad külma ja niiske mandri talve eest. Pole pikk lend, suurepärased rannad, eksootilised subtroopilised maastikud koos vulkaanide ja metsadega, hästi arenenud turismiinfrastruktuur, mis on eeskujuks paljudele riikidele – see kõik muudab Kanaari saared talvel Euroopa turismi kõige olulisemaks keskuseks. Lisaks toimub just talvel, veebruaris kohalik grandioosseim puhkus – Santa Cruz de Tenerife karneval, mis luksuslikult ja ulatuslikult võib rivaalitseda Rio de Janeiro karnevaliga. , ekskursioonid nendele saartele on muutunud uskumatult populaarseks. Kanaari saared pakuvad tohutut valikut igasugust meelelahutust, lisaks rannapuhkusele pakutakse turistidele mitmesuguseid spordi- ja terviseprogramme, tenniseväljakuid ja ratsaklubisid.

Kliima ja ilm
Subtroopiline ookean – väga kerge, soodustab aastaringset lõõgastumist. Saari iseloomustab äärmiselt ühtlane temperatuurijaotus. Õhutemperatuur võib suvel Kanaari saartel tõusta kuni + 30 ° C ja talvel – kuni + 25 ° C.

Explore

7 days20
6
Tenerife, Spain
629
Avastage
14 days20
6
Tenerife, Spain
809
Avastage

Login

TOP

pakkumised

parima hinnaga

Kontakt andmed

Kommentaar

siin saad määrata, kuhu soovid minna, millal ja mis ajaks, kui palju inimesi reisi plaanib, anda märku oma erisoovidest või esitada muu küsimuse

Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in

Address

184 Mayfield St. Hopewell
Junction, NY 12533

Phone

Email