Overview

Pealinn: Podgorica
Ametlik keel: Montenegro
Valuuta: Euro
Lend Tallinnast ~ 3 tundi

Montenegro on maalilise looduse, puhta mere ja pehme kliimaga riik. Asub Balkani poolsaarel ja on pestud Aadria mere vetes. Ringreisid Montenegrosse pakuvad huvi nii rannasõpradele kui ka aktiivset sporti eelistavatele reisijatele.

Kuurordid
Montenegro peamine turismikeskus on Budva, kuurort, kus on palju randu, diskoteeke, restorane ja meelelahutuskeskusi ning mis meelitab noori ja aktiivseid turiste.
Populaarsuselt teine ​​on imelise kliima ja mõnusate randadega moodne kuurortlinn Tivat.

Rannad
Montenegros on väga erinevaid randu, kõige konservatiivsemate hinnangute kohaselt on neid üle 115. Peaaegu kõik rannad on tasuta ja asuvad kivide vahelistes lahtedes, peites end lainete ja tuulte eest.
Suurem osa Montenegro randadest on tasulised, enamasti kiviklibud ja väikesed kivikesed, seal on kiviseid, kunstlikke (puist- või betoonist) ja liivaseid (lõunas). Rannadesse pääseb tasuta vaid kohalike hotellide ja pensionide külalistel. Kõik munitsipaalrannad on varustatud kohvikute, baaride, riietuskabiinide ja päästeteenistusega. Tavaliselt on lamamistoolid ja päikesevarjud tasulised.

Kliima
Kliima on soe, pehme, ujumishooaeg kestab maist oktoobrini, talvel saab suusakuurortides korralikult puhata. Rannahooaeg kestab mai keskpaigast kuni oktoobri lõpuni.Nende kuude meretemperatuur jääb vahemikku + 20C ° kuni + 26C °. Vee läbipaistvus on 38–55 m.

Montenegro
Montenegro on maalilise looduse, puhta mere ja pehme kliimaga riik. Asub Balkani poolsaarel ja on pestud Aadria mere vetes.

Explore

10 days100
5
Tivat, Montenegro
539
Avastage
7 days400
5
Tivat, Montenegro
419
Avastage
14 days100
5
Tivat, Montenegro
559
Avastage

Login

TOP

pakkumised

parima hinnaga

Kontakt andmed

Kommentaar

siin saad määrata, kuhu soovid minna, millal ja mis ajaks, kui palju inimesi reisi plaanib, anda märku oma erisoovidest või esitada muu küsimuse

Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in

Address

184 Mayfield St. Hopewell
Junction, NY 12533

Phone

Email