Overview

Lemmik puhkusekoht meie turistidele.

Kreeka asub Balkani poolsaare lõunaosas ning sellega külgnevatel saartel ja Väike-Aasia rannikul ning pindala on 13,5 tuhat ruutkilomeetrit. See on hämmastava iluga riik, kus aastas on üle 300 päikeselise päeva.
Riigi rahvaarv on 10,5 miljonit inimest. Enamus on kreeklased (95%). Rahvusvähemuste hulgas elavad türklased, makedoonlased, albaanlased ja armeenlased. Asustustihedus on umbes 198 inimest ruutkilomeetri kohta. Ligikaudu 70% Kreeka elanikkonnast elab linnades, umbes 18% saartel. Enamik Kreeka linlastest töötab teenindussektoris. Maal tegelevad kreeklased põllumajanduse ja loomakasvatuse ning traditsioonilise käsitööga: keraamika ja kudumisega.

Turism Kreekas
Kreeka on praegu arenenud riik ja EL-i liige, kus turismitööstus on oma majanduses üks olulisemaid. Kreeka on kaasaegse Lääne tsivilisatsiooni esivanem, tema territooriumil on palju väärtuslikke hooneid, hoonete komplekse, linnade ja keskuste jäänuseid, hämmastavalt kauneid templeid.
Riigil on iidne kultuur, millel on olnud märkimisväärne mõju Lääne ühiskonna kunstile, keelele, filosoofiale, poliitikale ja spordile. Tohutu hulk lääne kultuuri nähtusi sai alguse just Vana-Kreekast – teater, filosoofia, olümpialiikumine ja demokraatlik valitsemismudel.

Keel
Kreeka keel on kõigist indoeuroopa keeltest kõige pikem, ainuüksi 34 sajandit on kirjutatud. Kreeka tähestiku põhjal tekkis ladina ja kirillitsa tähestik. Nüüd meelitavad turiste kogu maailmast sajandite pikkune ajalugu, kaunid rannad, ainulaadne maastik ja Kreeka kuurordid, mis asuvad kõige maalilisemates paikades.
Hästi arenenud turismiinfrastruktuur

Suured rannakuurordid

Korfu saar
Kreeta: Heraklio, Rethymno, Lassithi,
Kosi saar
Rhodose saar
Halkidiki poolsaar
Santorini saar
Mykonose saar
Tegelikult on kõik saared, sealhulgas Halkidiki poolsaar, ideaalne koht Kreekas perepuhkuseks. Ja paljud riigi rannad sobivad üllatavalt surfamiseks ja purjelauasõiduks.

Hotellid
Kreeka külalislahkus on tuntav kõiges. Neile, kes soovivad Kreekas soodsat puhkust veeta, on mugavad korterid ja väikesed perehotellid. Luksuslikud hotellid neile, kes pole harjunud puhkusel kokku hoidma ja eelistavad tipptasemel mugavust. Selliste hotellide hulka kuuluvad näiteks ketid GRECOTEL ja ALDEMAR. Nende luksuslike komplekside territooriumilt ei pea te lahkuma, sest neil on pakkuda kõik hea puhkamiseks. Kreekas on eraldatud villasid ja hubaseid butiikhotelle romantilistele paaridele ja noorpaaridele. Nagu ka perehotellid, kus lastega peredele on kõik ette nähtud.

Kreeka pakub kaasaegseid hotelle igale maitsele ja eelarvele, arvukalt poode, kõrtse tõeliselt maitsva toiduga ja tulise Kreeka lõbuga varaste hommikutundideni – see on midagi, mis jääb kahtlemata kauaks meelde.

Meie konsultantidel on suur kogemus, hinnates isiklikult kõiki Kreeka puhkuse eeliseid. Aitame teie puhkuse unustamatuks muuta!

Explore

SUVI 2021
Korfu (CFU) väljumisega 12.10 (7 ööd)!
7 days100
Corfu, Greece
425
Avastage
SUVI 2022
SUVI 2022 Kreeta, Kreeka - 7 ööd
7 days100
5
Crete, Greece
415
Avastage
7 days100
6
Corfu, Greece
435
Avastage
100
6
Korfu, Corfu, Greece
539
Avastage
14 days400
6
455
Avastage
7 days400
6
Crete, Greece
365
Avastage
7 days400
6
Crete, Greece
309
Avastage
14 days31
5
Rhodes, Greece
499
Avastage
7 days31
5
Rhodes, Greece
349
Avastage

Login

Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in

Address

184 Mayfield St. Hopewell
Junction, NY 12533

Phone

Email