Overview

Pealinn: Lissabon
Valuuta: Euro
Keel: portugali
Lend Tallinnast: ~ 5,5 tundi

Portugal on Euroopa läänepoolseim riik, kus maa lõpeb ja algavad Atlandi lõputud veed – Roca neem. See on riik inimestele, kes hindavad ennekõike mugavust ja naudingut. Portugal on kuulus oma ajaloo, madala kuritegevuse määra, suurepärase esmaklassilise teeninduse ja huvitavate ekskursiooniprogrammidega hotellide poolest.

Rikkalik ajalugu, uudne kunst, vapustav loodus ja vaated ning ülisõbralikud ja lõdvad kohalikud elanikud muudavad Portugali väga atraktiivseks puhkusekohaks igal aastaajal. Riik on vähem populaarne kui lähedal asuv Hispaania, mistõttu leiate siin endiselt mahajäetud kaldaid, vaikseid tänavaid ja restorane. Ja vanavara tundjatele meeldivad kindlasti marsruudid läbi kultuurimälestiste. Rannasõbrad saavad rannast imbuda. Portugal on mitmetahuline ja suudab rahuldada iga turisti vajadusi ning puhkus riigi kuurortides meeldib alati külastajatele.

Kuurordid
Parimateks kuurortideks tunnistatakse õigustatult Lissaboni, Madeirat ja Albufeirat.

Kliima
Kogu Portugalis valitseb kerge subtroopiline Vahemere kliima. Suved on kuivad ja päikeselised, kuid mitte kuumad – keskmine õhutemperatuur on umbes + 20 ° C. Talv on jahedam – keskmine temperatuur on + 10 ° C. Ujuda saab peaaegu igal aastaajal, Assooridel on hooaeg aastaringselt.

Explore

Login

Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in

Address

184 Mayfield St. Hopewell
Junction, NY 12533

Phone

Email