Overview

Pealinn: Nikosia
Valuuta: Euro
Keel: kreeka (lõunaosas) ja türgi (põhjaosas)
Lend Tallinnast ~ 3 tundi

Küpros on Vahemere suuruselt kolmas saar, mis meelitab turiste väga puhaste randade, hea teenindusega hotellides. Puhkevõimalusi leidub igale turistile – olgu nad siis vanavara, hea toidu armastajad või jalutuskäigu nautijad varjulistes metsades, sportlased, rannas lebamise armastajad või autotranspordi armastajad.

Turism
Saare kõige populaarsem turismilinn on Limassol. See on populaarne nii noorte kui ka lastega perede seas. Limassol pakub ulatusliku meelelahutust, mitmesugused kohvikud, restoranid ja klubid; laste jaoks on eriti huvitavad lõbustus- ja veepargid, samuti Ayia Napa, Larnaca ja Paphose kuurordid.
Ayia Napa on “kohalik Ibiza”, saare kõige lõbusam ja nooruslikum kuurort, kus küproslased ise puhkust naudivad. Linn on täis suurepäraseid klubisid, rannadiskoteeke, restorane ja baare.

Larnaca on Küprose kõige taskukohasem kuurort, kus ei ole nii palju meelelahutuse võimalusi. See sobib suurepäraselt lõõgastavaks perepuhkuseks lastega. Liivarannad, õrn sissepääs merele, lennujaama lähedus ja madalad majutushinnad meelitavad siia turiste.

Hotellid
Hotellide valik on lai, alates korteritest kuni 5 * heal tasemel hotellideni. Majutust hotellides pakutakse peamiselt hommikusöögi süsteemiga, reeglina 2 * hotellis on see CONTINENTAL BREAKFAST ja hotellides alates 3 * ja rohkem – ROOTSI LAUD puhvet. Nüüd pakuvad üha rohkem hotelle majutust poolpansioniga koos võimalusega valida lõuna- või õhtusöök või isegi kõik hinnas süsteem. Peaaegu kõik saare hotellid asuvad esimesel liinil.
Külalistele mõeldud animatsioone on vähe, välja arvatud temaatilised õhtud, laste animatsioon ja õhtune elav muusika 3-5-kategooria hotellides.

Kliima
Kliima on vahemereline, soodne, kuumade suvede ja pehmete talvedega ning see on võib-olla peamine magnet kogu maailma turistidele. Päris suvi algab juba aprilli keskel, kui õhutemperatuur jõuab kuu alguses + 25 ° C-ni ja kuu lõpuks + 28 ° C-ni. Vesi – kuni +23 ° C.

Mida vaadata?

Troodose mäed
Pentadaktylose mäed
Karpase poolsaar
Rahvuspark “Kavo Greco”
Kyrenia linn
Famagusta
Bellapais klooster
Merekoopad ja salarand
Akamase poolsaar

Explore

Login

TOP

pakkumised

parima hinnaga

Kontakt andmed

Kommentaar

siin saad määrata, kuhu soovid minna, millal ja mis ajaks, kui palju inimesi reisi plaanib, anda märku oma erisoovidest või esitada muu küsimuse

Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in

Address

184 Mayfield St. Hopewell
Junction, NY 12533

Phone

Email