SPO! Bitacora 4* Tenerife

Suurepärane valik, kui soovite nautida perepuhkust Tenerife rannikul. Hotell asub kuurordipiirkonna keskuse lähedal ning on kuulus oma hea teeninduse ja köögi poolest. Avatud on uus Splash tsoon: 3 liumäge lastele ja täiskasvanutele ning üks kõige pisematele, 6 basseini, millest üks on ainult täiskasvanutele, samuti suupistebaar. Kohapeal on ka lasteklubi, kus on spetsialiseerunud juhendajad ja Up! katuseala, ainult täiskasvanutele, spaa.

ERIPAKKUMINE!
Väljalend 15.01.2023,7 ööd
Toa tüüp DOUBLE STANDARD BALCONY ,HB
Hind alates 917 EUR/in

Kanaari saared, mis on paljude reisijate jaoks hellitatud unistus, võivad teie jaoks täna reaalsuseks saada.

Meie kogenud konsultandid on alati valmis teie soove ellu viima. Me ei saa mitte ainult valida ja broneerida parimaid hotelle konkurentsivõimelise hinnaga, vaid pakkuda ka lennupileteid Eesti juhtivatelt reisikorraldajatelt.

Marmaris, Türgi – 7 ööd

Marmaris on Türgi “euroopalik” kuurort, “Türgi Riviera” pärl, mis asub ainulaadses kohas: maalilises lahes, Vahemere ja Egeuse mere ühinemiskohas. Marmarise loodus ei jäta kedagi ükskõikseks: rohelised metsasalud, õistaimed, sini-sinine meri ja kivid mineraalsooladega. Tänapäeval on Marmaris üks populaarsemaid kuurorte Türgis. Kuurordis on suur jahisadam, suur valik restorane, kuulus baaritänav, kaubanduskeskused ja suurepärased arenenud infrastruktuuriga hotellid.

 

Hotellid

Marmarist peetakse noortekuurordiks, kus elu käib täies hoos päeval ja öösel. “Pidulistele” mõeldud hotellid asuvad otse kuurordil, kust pääseb lihtsalt ja kiiresti baaridesse ja diskoteekidesse. Suure territooriumiga klubihotellid asuvad kas Marmarist väljas lähimates Hisaronu või Turunci külades või Marmarise ja Icmeleri vahelisel pargialal. Neil on nii hooned kui ka bangalod. Peredele sobivad pigem linnast väljas asuvad hotellid. Seal on reeglina suur ala erineva meelelahutuse infrastruktuuriga, sealhulgas mänguväljakud, basseinid jne.

 

 

Hurghada, Egiptus – 7 ööd

Valuuta: Egiptuse nael

Keel: araabia

Hurghada on universaalne kuurort, kus on lai valik meelelahutusvõimalusi igale maitsele, meelitades turiste kogu maailmast, mida eristab demokraatia, ligipääsetavus ja eriline atmosfäär. Siin saate nautida muretut rannapuhkust, tutvuda ainulaadsete korallrahudega, nautida põnevaid ekskursioonimarsruute, meistrisukeldumist ja lõbutseda kogu öö kohalikes diskoteekides.

Punase mere ääres saab kogu pere lõõgastuda.

Puhkus Hurghadas sobib ideaalselt lastega peredele, paljudes hotellides on siin pehmete nõlvadega liivarannad ja lastetaristu.

Kliima -kõrb troopiline

Hurghada parim turismihooaeg on talv. Meres saab ujuda veebruarist detsembrini kaasa arvatud, kuid paljud ujuvad aastaringselt. Kõige mugavam puhkus on oktoobrist detsembrini, õhutemperatuur on sel ajal + 26-29 ° C ja merel – meeldiv + 24-26 ° C.

Mida näha?

Kuna Hurghadas endas pole nii palju vaatamisväärsusi, viiakse turiste enamasti ekskursioonidele, mis jäävad kaugemale linna piiridest.

Meie reisikorraldajad pakuvad hulgaliselt huvitavaid ekskursioone, mis tutvustavad teile seda idamaad.