Overview

Pealinn: Bangkok
Riigikeel: tai
Valuuta: Tai baht
Lend Tallinnast ~ 10,5 tundi

Tai Kuningriik on kogu Aasia pikima rannajoonega osariik, mis ulatub põhjast lõunasse üle 1800 kilomeetri; Seda pesevad Andamani mere ja Tai lahe veed. Tai puhkus on suurepärane valik kõigile. Seal on kohti armunud paaride privaatsuseks, noorte aktiivseks puhkamiseks või mõõdukaks ja vaikseks puhkuseks kogu perega. Kõik piirkonnad pakuvad välja oma puhkuse tüübi, näiteks Koh Samui romantikutele ja peredele, Phuket peredele ja noortele, Pattaya peolistele ning Tai eksootiline loodus, meeldiv kliima ning uhked valge liiva ja taevasinise veega rannad meelitavad turiste üle kogu maailma.
Vaatamata arenenud infrastruktuurile on Tai endiselt üks salapärasemaid ja salapärasemaid riike maailmas.

Kõik unistavad soodsate hindadega Taisse puhkama minemisest. Teid ootab tõeline paradiisipuhkus, sest Tai on teie vana unistuse reisimise riik. Jätke oma soov ja me proovime leida ekskursiooni, mis sobiks teie vajadustega kõige paremini.

Kliima
Tai tunnuseks olev troopiline mussoon. Talvel valitsevad kaubandustuuled, suvel aastaaegade määramisel mussoon. Kõige külmema kuu detsembri keskmine temperatuur on põhjas +19, lõunas – +26 kraadi. Samal ajal soojeneb päeval nendes piirkondades õhk vastavalt +27 ja +30.

Kuurordid
Õigustatult arvestatakse Tai populaarseimate kuurortidega: Phuketi saared, Koh Samui, Ko Chang ja Krabi.

Explore

TALV 23/24UUS
Phuket, Tai
14 days20
10
Phuket, Таиланд
1385
Avastage
TALV 23/24UUS
Phuket
13 days20
10
Phuket, Таиланд
1455
Avastage
TALV 23/24UUS
Bangkok
14 days20
10
Bangkok, Таиланд
1339
Avastage

Login

TOP

pakkumised

parima hinnaga

Kontakt andmed

Kommentaar

siin saad määrata, kuhu soovid minna, millal ja mis ajaks, kui palju inimesi reisi plaanib, anda märku oma erisoovidest või esitada muu küsimuse

Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in

Address

184 Mayfield St. Hopewell
Junction, NY 12533

Phone

Email